You are here

18U Championship Bracket

 
Beverly Bandits DeMarini
4
Pool A #1
 
Beekman #1
Saturday, 8pm
Road Runner Elite
3
Pool C #4
 
Team Long Island Gold
6
Pool F #3
 
Beekman # 8
Saturday, 9:30pm
Ohio Classics 96
7
Pool H #2
 
Ohio Nightmare Gold
8
Pool B #2
 
Beekman #4
Saturday, 9:30pm
Jersey Inferno Gold
2
Pool D #3
 
Indiana Gators Gold
0
Pool G #4
 
Beekman #5
Saturday, 8pm
M C Madness
3
Pool E #1
 
Indiana Shockwaves Black
1
Pool C #1
 
Beekman #1
Saturday, 9:30pm
West Virginia Dusters
4
Pool A #4
 
Team Indiana
0
Pool H #3
 
Beekman # 8
Saturday, 8pm
Ohio Lasers Black
2
Pool F #2
 
Indiana Gators Smitson
3
Pool D #2
 
Beekman #4
Saturday, 8pm
Newton Rock Amendolara
2
Pool B #3
 
Ohio Ice Gold
4
Pool E #4
 
Beekman #5
Saturday, 9:30pm
Ohio Lasers Gold
5
Pool G #1
 
 
Beverly Bandits DeMarini
0
 
 
Beekman #1
Sunday, 9:30am
Ohio Classics 96
1
 
 
Ohio Nightmare Gold
2
 
 
Beekman # 8
Sunday, 9:30am
M C Madness
3
 
 
West Virginia Dusters
1
 
 
Beekman #5
Sunday, 9:30am
Ohio Lasers Black
6
 
 
Indiana Gators Smitson
5
 
 
Beekman #4
Sunday, 9:30am
Ohio Lasers Gold
7
 
 
 
Ohio Classics 96
8
 
 
Beekman #1
Sunday, 11am
M C Madness
3
 
 
Ohio Lasers Black
 
 
Beekman #7
Sunday, 11am
Ohio Lasers Gold
 
 
 
Ohio Classics 96
 
 
Beekman #1
Sunday, 12:30pm
 
 
 
 
 
 
Beekman #1
Sunday, 2pm
 
 
 
 
 
 
 
Beekman # 3
Sunday, 12:30pm
 
 
 
 
Indy Dreams Gold
 
 
Beekman #5
Sunday, 11am
Cincy Doom Elite
 
 
Ohio Stingrays Manahan
 
 
Beekman # 3
Sunday, 11am
Cincy Doom Gold
 
 
 
Indy Dreams Gold
4
 
 
Beekman # 3
Sunday, 9:30am
Ohio Hawks Gold
2
 
 
Cincy Doom Elite
5
 
 
Beekman #6
Sunday, 9:30am
Pittsburgh Power Gold
3
 
 
Ohio Stingrays Manahan
3
 
 
Beekman #7
Sunday, 9:30am
Michigan Bulldogs
2
 
 
Cincy Doom Gold
5
 
 
Beekman #2
Sunday, 9:30am
Ohio Wolfpack
0
 
 
 
Indy Dreams Gold
5
Pool B #1
 
Beekman # 3
Saturday, 8pm
Ohio Bandits
2
Pool D #4
 
Ohio Hawks Gold
7
Pool G #3
 
Beekman #6
Saturday, 9:30pm
Indiana Prospects Gold
1
Pool E #2
 
Cincy Doom Elite
3
Pool C #2
 
Beekman #2
Saturday, 9:30pm
Team PA Cyclones Elite
1
Pool A #3
 
Pittsburgh Spirit Gold
0
Pool H #4
 
Beekman #7
Saturday, 8pm
Pittsburgh Power Gold
7
Pool F #1
 
Diamond Dusters
2
Pool D #1
 
Beekman # 3
Satruday, 9:30pm
Ohio Stingrays Manahan
8
Pool B #4
 
Pittsburgh Lady Roadrunners
0
Pool E #3
 
Beekman #6
Saturday, 8:00pm
Michigan Bulldogs
3
Pool G #2
 
Cincy Doom Gold
3
Pool A #2
 
Beekman #2
Saturday, 8pm
Florida Stingrays Gold
0
Pool C #3
 
Ohio Stingrays McGhee
3
Pool F #4
 
Beekman #7
Saturday, 9:30pm
Ohio Wolfpack
5
Pool H #1
 
 
Champion
 
Runner-Up
Softball Softball