You are here

16U Championship Bracket

 
Ohio Lasers Blue
6
Pool I Seed #1
 
Beekman #1
Saturday, 5pm
Buckeye Heat Toledo
0
Pool K Seed #4
 
Ohio Classics 98
0
Pool N # 3
 
Beekman # 8
Saturday, 6:30pm
Ohio Lasers Red
2
Pool P #2
 
Pittsburgh Spirit Leviere
6
Pool J #2
 
Beekman #4
Saturday, 6:30pm
PA Renegades 3N2
3
Pool L #3
 
Indy Dreams 98
5
Pool O #4
 
Beekman #5
Saturday, 5pm
BATS Academy
7
Pool M #1
 
USA Stars
8
Pool K #1
 
Beekman #1
Saturday, 6:30pm
Ohio Hawks Lenos
7
Pool I #4
 
Outlaws PA Premier
1
Pool P #3
 
Beekman # 8
Saturday, 5pm
Indiana Shockwaves Gold
2
Pool N #2
 
Louisville Stunners
7
Pool L #2
 
Beekman #4
Saturday, 5pm
Ohio Stingrays White
9
Pool J #3
 
Ohio Stingrays Theophilus
2
Pool M #4
 
Beekman #5
Saturday, 6:30pm
Ohio Outlaws Premier
3
Pool O #1
 
 
Ohio Lasers Blue
4
 
 
Beekman #1
Sunday, 8am
Ohio Lasers Red
2
 
 
Pittsburgh Spirit Leviere
2
 
 
Beekman # 8
Sunday, 8am
BATS Academy
12
 
 
USA Stars
5
 
 
Beekman #5
Sunday, 8am
Indiana Shockwaves Gold
1
 
 
Ohio Stingrays White
2
 
 
Beekman #4
Sunday 8am
Ohio Outlaws Premier
8
 
 
 
Ohio Lasers Blue
13
 
 
Beekman #2
Sunday, 11am
BATS Academy
1
 
 
USA Stars
 
 
Beekman # 8
Sunday, 11am
Ohio Outlaws Premier
 
 
 
Ohio Lasers Blue
 
 
Beekman #2
Sunday, 12:30pm
 
 
 
 
 
 
Beekman #2
Sunday, 2pm
 
 
 
 
Indy Dreams Montgomery
 
 
Beekman #4
Sunday, 12:30pm
Explosive Fastpitch Black
 
 
 
Indy Dreams Montgomery
3
 
 
Beekman #6
Sunday, 11am
Indiana Prospects Premier
2
 
 
Explosive Fastpitch Black
8
 
 
Beekman #4
Sunday, 11am
Ohio Classics Black
1
 
 
 
Indy Dreams Montgomery
3
 
 
Beekman # 3
Sunday, 8am
Team Michigan
2
 
 
Indiana Prospects Premier
2
 
 
Beekman #6
Sunday, 8am
Beverly Bandits DeMarini
1
 
 
Explosive Fastpitch Black
6
 
 
Beekman #7
Sunday, 8am
Cincy Static 98
1
 
 
Team PA Cyclones Premier
2
 
 
Beekman #2
Sunday, 8am
Ohio Classics Black
3
 
 
 
Indy Dreams Montgomery
4
Pool J #1
 
Beekman # 3
Saturday, 5pm
Cincy Doom Burden
1
Pool L #4
 
Team Michigan
6
Pool O #3
 
Beekman #6
Saturday, 6:30pm
Indy Edge Wolf
5
Pool M #2
 
MN Renegades
0
Pool K #2
 
Beekman #2
Saturday, 6:30pm
Indiana Prospects Premier
1
Pool I #3
 
Florida Stingrays Gold
0
Pool P #4
 
Beekman #7
Saturday, 5pm
Beverly Bandits DeMarini
14
Pool N #1
 
Michigan Batbusters Vitale
4
Pool L #1
 
Beekman # 3
Saturday, 6:30pm
Explosive Fastpitch Black
6
Pool J #4
 
Cincy Static 98
2
Pool M #3
 
Beekman #6
Saturday, 5pm
Cincy Static 97
1
Pool O #2
 
Turnin2 98
3
Pool I #2
 
Beekman #2
Saturday, 5pm
Team PA Cyclones Premier
6
Pool K #3
 
Kentucky Softball Club
0
Pool N #4
 
Beekman #7
Saturday, 6:30pm
Ohio Classics Black
6
Pool P #1
 
 
Champion
 
Runner-Up
Softball Softball